Hostel Brno MITTE
Hostel MITTE ubytování Brno Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:

Hostel MITTE / Brno

Hostel Mitte
Hostel Mitte sídlí v historickém domě postaveném v roce 1659, ve středu Brna na Panské ulici číslo 11. V malé, stylové budově s autentickou atmosférou, jejíž dnešní podoba je výsledkem rekonstrukce a modernizace z roku 2011, je celkem 21 lůžek.

Ubytování v Brně
Hostel Mitte má k dispozici 6 pokojů pojmenovaných po osobách a událostech, které zanechaly v našem kraji nezapomenutelnou literární, výtvarnou, vědeckou či politickou stopu. Austerlitz, Mucha, Tugendhat, Janáček, Gödel, Kundera. Můžete si vybrat od jednolůžkového pokoje po šestilůžkový, od druhého podlaží po páté.

Hostel Mitte místo setkávání 
U pěti stolů můžete posedět a občerstvit se v malé kavárně Cafe Mitte, odkud lze přes okno pozorovat ruch dnešního Brna. Kavárna poskytuje hostům hostelu slevu 10%. Ve společenské místnosti s vybavenou kuchyní pak můžete plánovat návštěvy zajímavých mist v Brně i okolí.

Hostel Mitte služby
Recepce hostelu Mitte v Brně je otevřena běžně od 8.00 do 23.00 hodin, kavárna od pondělí do soboty od 8.00 do 23.00 hodin, v neděli od 8.00 do 20.00 hodin. Hosty přijímáme na ubytování od 14, odubytovat se je třeba do 11.00 hodin. 

Okolí Hostelu Mitte 
Hostel je umístěn v samém centru města a je tedy obklopen hlavními brněnskými historickými památkami. Z Hostelu Mitte v Brně se pěšky dostanete za minutu do obchodu, dvě minuty do kina, tři minuty do hospody, čtyři minuty na hlavní náměstí, pět minut na vlak a šest minut do parku.

Hostel Brno MITTE - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHostel Brno MITTE -  je k dispozici připojení na internetHostel Brno MITTE - disponuje kavárnouHostel Brno MITTE - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHostel Brno MITTE - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou